صفحه اصلي > نحوه تهيه پوستر

 

 

 

 احتراما ضمن تشكر از ارسال مقاله ارزشمند شما كه كميته علمي همايش آنرا به عنوان پوستر پذيرفته است توجه شما را به نکات زير جلب مينمايييم:

 1. شماره مقاله جهت نصب پوستر الزامي است.
 2. لطفا فايل خلاصه مقاله خود را به زبان انگليسي با ذکر شماره مقاله در پاسخ به اين ايميل به آدرسinfo@irsthcongress.com ارسال بفرمائيد.
 3. براي تهيه پوستر  آنرا در ابعاد 60*80 سانتي متر به صورت عمودي که شامل موارد:
 4. Title, Authors, Affiliation, Introduction, Material & Methods, Result, Conclusions, up to 3 References
 5. فرمت نمونه در سايت قرار داده شده است، لطفا هر يک را که مي خواهيد انتخاب و آنرا از اينجا دانلود نموده و استفاده نمائيد. تهيه پوستر به زبان انگليسي الزامي است.
 6. از پذيرفتن پوسترهايي که در ابعاد تعيين نشده باشند معذوريم.
 7.  مسئوليت نصب و برداشتن پوستر در زمان و محل مورد نظر به عهده ارائه دهنده مقاله مي باشد و دبيرخانه مسئوليتي در قبال نگهداري پوستر ها پس از زمان معين ندارد.
 8. گواهي ارائه پوستر در سامانه آموزش مداوم ثبت خواهد شد لطفا در صورتيکه تا کنون در  سامانه عضو نشده ايد به آدرس ircme.ir مراجعه و در آن عضو شويد. 
 9.  صدور گواهي امتياز ارائه مقاله به صورت پوستر فقط براي ارائه دهنده مقاله که ثبت نام قطعي را همراه با واريز وجه ثبت نام انجام داده اند امکان پذير مي باشد. حضور ارائه دهنده مقاله  در زمان پذيرايي در کنار پوستر نصب شده در زمان و محل تعيين شده جهت پاسخگويي به سوالات احتمالي توصيه مي گردد.
 10. در صورت تمايل نويسندگان ديگر جهت دريافت گواهي ارائه مقاله، اين امر پس از ثبت نام و واريز وجه ثبت نام و درخواست کتبي با درج ID مقاله، تاريخ ارائه و نام نويسنده موردنظر امکان پذير مي باشد.نظر به نياز به بررسي مقالات پيش از صدور گواهي، در صورت نياز به دريافت گواهي کتبي در روز کنگره درخواست فوق الذکر حداکثر تا تاريخ 97/09/30 بايد به آدرس ايميل دبيرخانه به نشاني  info@irsthcongress.com ارسال شده باشد.
 11.  مسئوليت اطلاع رساني به نويسندگان ديگر مقاله به عهده نويسنده مسئول مي باشد.

 خواهشمند است متن ايميل پذيرفته شدن مقاله به صورت پوستر را چاپ كرده و در زمان كنگره هنگام نصب پوستر به همراه داشته باشيد. در صورت نياز به کسب اطلاعات بيشتر با تلفن دبيرخانه به شماره هاي (7- 66565795) 021 تماس بگيريد.

 


نمونه پوستر شماره يک

نمونه پوستر شماره دو

نمونه پوستر شماره سه

     
   نمونه پوستر گزارش مورد