صفحه اصلي > راهنماي ارسال مقالات

لطفا جهت ارسال مقاله ابتدا در سايت عضو شويد. عضويت در اين سايت رايگان مي باشد پس از ثبت نام، ايميلي جهت تاييد آدرس پست الکترونيک شما برايتان ارسال مي گردد. براي ارسال مقاله با نام کاربري و کلمه عبور خود به سايت وارد شويد و مقاله خود را ارسال نماييد.

راهنماي نگارش چکيده مقاله:

 جهت ارسال خلاصه مقاله، لازم است ابتدا در سايت کنگره ثبت نام نماييد.
درفرم ارسال مقاله، چند بخش در نظر گرفته شده که لازم است به تفکيک و به صورت کامل درج گردد.


 چکيده مقاله بايد داراي بخش هاي زير باشد:

  • عنوان، نام و نام خانوادگي نويسنده، يا نويسندگان (اسم ارائه کننده با علامت٭ مشخص شود)، سازمان متبوع ( نام و نشاني سازمان يا دانشگاهي که پژوهش در آن انجام گرفته است)، متن اصلي شامل: زمينه و هدف، روش مطالعه، يافته ها، بحث و نتيجه گيري و کلمات کليد

  • خلاصه مقاله بايد از تحقيقاتي که در زمان ارسال، نتايج آنها کامل شده است تهيه شود (از ذکر جملاتي مانند نتايج بعداً اعلام مي شود خودداري شود).

  • چکيده مقاله به زبان فارسي يا انگليسي حداکثر در 500 کلمه (بدون احتساب عنوان مقاله، نام نويسندگان و آدرس و با احتساب حروف ربط و اضافه به عنوان کلمه مستقل) برروي وب سايت کنگره در بخش ارسال خلاصه مقاله ارسال شود.

  • در صورتي که مقاله يا قسمتي از آن در کنگره هاي ديگر ارايه شده است لطفا عنوان، تاريخ و مکان برگزاري کنگره مزبور را ذکر فرماييد.

  • بايستي دقت گردد که دبيرخانه همايش نويسنده مسئول را به عنوان مسئول مقاله مي شناسد و مکاتبات مربوط به مقالات به نويسنده مسئول اطلاع داده خواهد شد.

  • نحوه­ ي ارائه مقاله در همايش به صورت شفاهي يا پوستر بوده و انتخاب نحوه ارائه مقاله بر عهده کميته داوران همايش مي­باشد.

  • چکيده مقاله ارسالي در صورت پذيرش بدون هيچ گونه تغييري در کتاب چکيده مقالات چاپ و ارائه مي­گردد. بديهي است مسئوليت صحت علمي و ادبي مقاله به عهده نويسنده يا نويسندگان مي باشد.

 لازم به ذکر است دبيرخانه همايش از پذيرش مقاله بصورت دورنگار، پست عادي و يا الکترونيکي معذور بوده و علاقمندان مي­بايست صرفاً از طريق سايت اينترنتي همايش نسبت به ثبت نام و ارسال چکيده مقاله اقدام نمايند. سايت همايش براي ارسال مقاله از تاريخ 97/04/15 فعال بوده و آخرين مهلت ارسال مقاله 97/07/20 مي­باشد و پس از اين تاريخ، مقالات ارسالي مورد بررسي قرار نخواهد گرفت.

  آخرين مهلت ارسال مقالات :  1397/08/15

اعلام نتايج داوري مقالات: 1397/10/01